Jótékonysági Kvíz

Már lehet jelentkezni a Jótékonysági Kvízre, ami a Sátor sulink működését segíti. Köszönjük az #olimpub – nak és #rendezvényközpontéspanzióvecsés – nek.

2023. március 11-én 19 órától szeretettel várunk mindenkit Jótékonysági kvízünkre a Vecsési rendezvényházba.

Miért tarts velünk?
JÁTÉKÉRT – A kvízjáték már önmagában lehetőséget ad a közös szórakozásra
JÓ ÜGYÉRT- A kvízre megvásárolt jegyed összegével teljes egészében a Sátor Egyesületet és a gyerekek iskolai felzárkóztatását támogatod.
TUDÁSÉRT – Lendületes kvízkérdésekkel készülünk, melyre modern applikáción keresztül várjuk a válaszokat.
SZÓRAKOZÁSÉRT – A kérdéskörök között számos extrával dobjuk fel a hangulatot!
NYEREMÉNYÉRT – A győztesek minden körben ital nyereményt kapnak!

Tervezett menetrend
18:30 Kapunyitás, asztalok elfoglalása és welcome drink
19:00 Kvíz megnyitása

Jegytípusok
Normál jegy (4000 HUF)
Saját asztal jegy (10 fős – 36000 HUF)
Bronz támogatói jegy (10 fős – 50000 HUF)
Ezüst támogatói jegy (10 fős – 100000 HUF)
Arany támogatói jegy (10 fős – 150000 HUF)

Az online jegyvásárlás pénteken 18 óráig lehetséges.

A kvízre – magánszemélyek mellett – várjuk cégek, céges csapatok, céges baráti társaságok jelentkezését is. Vállalatok többféle részvételi lehetőség közül választhatnak:

– Saját asztal foglalása: 10 fős céges csapatoknak

– Szponzoráció: megjelenés a különböző felületeken, a helyszínen rolluppal, testreszabott kérdés elhelyezése a kvízben, első sorba szóló asztaljegy

— Bronz támogató

— Ezüst támogató

— Arany támogató

Az esemény céges csapatépítőként is kiváló, ráadásul jótékony célból szerveződik! A kvízest folyamán befolyt összeggel teljes egészében a Sátor Egyesületet támogatod!

Az eseményen kép és hangfelvétel készülhet, melynek részleteit az adatkezelési tájékoztató tartalmazza. https://olim.pub/adatkezelesi-tajekoztato/

Jelentkezni az alábbi linken lehetséges: